Miejska Biblioteka Publiczna we Włodawie

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

W bibliotece w Hańsku nie musi być cicho...

Email Drukuj PDF

W czasie wakacji Biblioteka Publiczna Gminy Hańsk tętniła głosami wielu małych i większych dzieci, które chciały ciekawie spędzić czas.

IMG 9137
Uczestnicy zajęć wakacyjnych brali udział w spotkaniach artystycznych: tworzenia świec żelowych, dekorowania notesów metodą scrapbooking, tworzenia gier - wiklinowe bierki oraz bransolet przyjaźni, malowania palcami, malowania kredą kolorowego dywanu, prowadzącego do biblioteki, batik – zdobienie tkanin za pomocą wosku oraz wiele innych.

W czasie wakacji odbywały się rajdy rowerowe, zabawy wodne na Orliku, dzień baniek mydlanych, zajęcia taneczne, turnieje na Xbox oraz gier planszowych. Tajniki pracy DJ-a można było poznać podczas warsztatów z DJ-em Jokerem. Ponadto w świetlicach wiejskich w Kulczynie, Rudce Łowieckiej oraz Osowie dzieci miały okazję wziąć udział w głośnym czytaniu i zabawach rekreacyjnych. Był także czas na zajęcia edukacyjne „Przyjaciele pszczół", w programie których znalazły się warsztaty plastyczne (malowanie pszczółek na kamieniach oraz tworzenie ula), a także pszczele ciekawostki dla dużych i małych oraz degustacja miodu.
Największym zainteresowaniem cieszyły się warsztaty sztuki cyrkowej przeprowadzone przez instruktorów Fundacji Sztukmistrze z Lublina. Dzieci poznały tajniki żonglowania chustkami i piłeczkami, kręcenia talerzami oraz diabolo.

Agnieszka Wróbel
BP Hańsk

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

Jesteś› tutaj: Regionalia W bibliotece w Hańsku nie musi być cicho...

Copyright © 2013 Miejska Biblioteka Publiczna we Włodawie