Miejska Biblioteka Publiczna we Włodawie

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

PSTRYK!

Email Drukuj PDF

Nie od dziś wiadomo, że nasza biblioteka stanowi przystań dla ludzi chcących rozwijać swoje zainteresowania i doskonalić umiejętności w towarzystwie osób podzielających te same pasje.

Kółko fotograficzne, 18.11.14 r.

We wtorek 18 listopada w naszych murach postanowiła zorganizować się kolejna grupa. Tym razem są to młodzi adepci fotografii. Z włodawskimi gimnazjalistami swoją wiedzą zgodził podzielić się Pan Paweł Miazga, z którym nasza biblioteka miała okazję współpracować już podczas organizacji wernisażu jego debiutanckiej wystawy zatytułowanej „Indie”.

Kółko fotograficzne, 18.11.14 r.

Spotkanie przebiegło pod hasłem poznania najważniejszych faktów z historii fotografii. Nie był to jednak suchy, uniwersytecki wykład. Pan Paweł wyjaśnił co to jest i jak działa camera obscura. Zaprezentował też przekrój sprzętu, poczynając od unikatowego modelu z początku XX. wieku, poprzez różne typy aparatów analogowych, na nowoczesnej lustrzance kończąc.

Kółko fotograficzne, 18.11.14 r.

W trakcie pierwszych zajęć ustaliliśmy również kwestie organizacyjne. Zajęcia odbywać się będą w każdy wtorek o godzinie 15:30. Dyrektor MBP Pan Jacek Żurawski zgodził się udostępnić w tym celu Pokój Naukowy w którym członkowie grupy będą mogli korzystać z dostępnego sprzętu i oprogramowania.

Kółko fotograficzne, 18.11.14 r.

Młodzież zainteresowaną udziałem w spotkaniach zapraszamy do biblioteki już w najbliższy wtorek. Nie musicie posiadać ani doświadczenia ani profesjonalnego sprzętu. Wystarczą chęci i telefon komórkowy z aparatem:)

Ewentualne pytania można zadawać pod adresem: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Urszula Panasiuk

Jesteś› tutaj: Regionalia PSTRYK!

Copyright © 2013 Miejska Biblioteka Publiczna we Włodawie