Miejska Biblioteka Publiczna we Włodawie

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

W bibliotece sentymentalnie i patriotycznie...

Email Drukuj PDF

A to za sprawą grupy wychowanków z Miejskiego Przedszkola nr 1 we Włodawie pod opieką Pani Doroty Torbicz. Przedszkolaki uświetniły swoją akademią, przygotowaną z okazji obchodów Narodowego Święta Niepodległości, spotkanie Sekcji Emerytów i Rencistów Związku Nauczycielstwa Polskiego Oddział we Włodawie.

Akademia z okazji Narodowego Dnia Niepodległości, 12.11.14 r.

Goście zgromadzili się 12 listopada 2014 r. o godzinie 16:00 w Sali Konferencyjnej MBP we Włodawie. Zebranych powitała przewodnicząca SEiR ZNP Janina Węgier. Oprócz członków Związku do biblioteki licznie przybyły rodziny naszych milusińskich. Rodzice, dziadkowie i wujkowie nie kryli zaciekawienia pierwszymi krokami swoich pociech stawianymi na „dużej” scenie.

Przedszkolaki jak zwykle stanęły na wysokości zadania. Grupa dziewcząt w kwiecistych chustach oraz chłopców w wojskowych beretach zaprezentowała popularne wiersze i pieśni patriotyczne. Tło stanowiła tematyczna prezentacja multimedialna.

Niewątpliwą atrakcją był udział członków Chełmskiego Stowarzyszenia Miłośników Koni Kawalerii Polskiej przebranych w mundury.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii

Urszula Panasiuk

Jesteś› tutaj: Regionalia W bibliotece sentymentalnie i patriotycznie...

Copyright © 2013 Miejska Biblioteka Publiczna we Włodawie