Miejska Biblioteka Publiczna we Włodawie

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Święta... tuż... tuż...

Email Drukuj PDF

Miejska Biblioteka Publiczna, już tradycyjnie o tej porze roku, zorganizowała warsztaty plastyczne związane z tematyką Świąt Bożego Narodzenia. Na nasze zaproszenie odpowiedziały dzieci ze Szkoły Podstawowej Nr 2, które przybyły do nas 10 grudnia pod opieką pań: Małgorzaty Drob oraz Ewy Puchacz.

Święta... tuż... tuż...

Przesympatyczni drugoklasiści (IIB) ochoczo podjęli się działań nad wyczarowaniem pięknych bożonarodzeniowych kartek. Zajęcia przebiegały w miłej i przyjaznej atmosferze. Mali artyści wykazali się niezwykłą pomysłowością w tworzeniu wyjątkowych motywów świątecznych oraz starannością wykonania prac. Powstałe w ten sposób świąteczne kartki wraz z życzeniami trafią do zaprzyjaźnionych placówek i instytucji.
W przerwie zajęć dzieci zwiedziły wystawę rękodzieła – lal i przytulanek Anny Chudaś.
Wiele radości dostarczył sympatyczny bałwanek wykonany z plastikowych kubeczków, zamieszkujący w okresie zimowym Oddział dla Dzieci.
Po zajęciach manualnych nastąpił w pełni zasłużony odpoczynek w postaci projekcji bajek. Dzieci obejrzały serię filmików edukacyjnych p.h. „Święta XXI wieku- bezpiecznie z Netem” nawiązujących do zagrożeń wynikających z korzystania przez dzieci z Internetu. Punktem finałowym warsztatów był słodki poczęstunek dla dzieci.
Tematem przewodnim spotkania były oczywiście Święta, spędzone z rodziną – bezpiecznie i bez nałogów.
Warsztaty poprowadziły Ewa Szewczyk i Olga Puś.

Miejskiej Komisji Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych dziękujemy za przyjęcie roli współorganizatora grudniowych warsztatów plastycznych dla dzieci oraz ufundowanie materiałów niezbędnych do wykonania prac.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii

Ewa Szewczyk

Jesteś› tutaj: Oddział dla Dzieci Święta... tuż... tuż...

Copyright © 2013 Miejska Biblioteka Publiczna we Włodawie