Spotkanie w Małej Akademii

W walentynkowy poranek sprawiłam niespodziankę dzieciom z Niepublicznego Przedszkola „Mała Akademia".

IMG 20190214 094023

Grupa dwu i trzylatków nad którymi sprawują opiekę panie: Justyna Tymosiewicz, Karolina Glina i Ewa Skrypczak – Gąszcz miała okazję wysłuchać krótkich bajeczek o tematyce miłosnej. Dzieci po raz pierwszy zetknęły się z teatrzykiem kamiszibai. W dalszej części spotkania, podjęliśmy dyskusję na temat święta zakochanych. Moi mali rozmówcy, doskonale potrafią opowiadać o sposobach okazywania sobie uczuć m.in. za pomocą laurek, kwiatków czy słodkich pyszności.
Całe spotkanie przebiegło w radosnej atmosferze, rozstaliśmy się w obopólnym zachwycie (Dzieci zachwycone bajkami, a ja sympatycznymi przedszkolakami :)).
Serdecznie zapraszamy do Oddziału dla Dzieci w Miejskiej Bibliotece Publicznej. Tam czeka was o wiele więcej ciekawych w książkach opowieści.

Małgorzata Topolska

Jesteś› tutaj: Oddział dla Dzieci Spotkanie w Małej Akademii