Miejska Biblioteka Publiczna we Włodawie

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Wiosenne harce w Oddziale dla dzieci

Email Drukuj PDF

Tytułowe harce odbyły się w bibliotece w piątkowe przedpołudnie, 26 kwietnia. W bardzo wesołych nastrojach odwiedzili nas uczniowie kl. I "d" ze Szkoły Podstawowej nr 3 we Włodawie, którzy przyszli pod opieką pań Urszuli Koszeluk i Marty Gruszczyńskiej.

Dzieci z uwagą wysłuchały informacji dotyczącej specyfiki pracy na poszczególnych stanowiskach bibliotecznych, zapoznały się także z ofertą czytelniczą skierowaną do najmłodszych użytkowników. Poznały zastosowanie katalogu elektronicznego, który już wkrótce będzie dostępny online. Panie wychowawczynie zadbały o to, by podczas dzisiejszej wizyty każdy z uczniów założył sobie kartę biblioteczną. Tym sposobem każdy nowy Czytelnik wypożyczył ciekawą książeczkę.

Nasi goście nie kryli zachwytu jaki wywarła na Nich biblioteka. Atrakcje w postaci oglądanych na dvd bajek, czy gry na keyboardzie i komputerach dopełniły zabawy przy x-boxie. Dzieci obiecały, że będą wracać do biblioteki, by przyjemnie spędzać tu czas.

Maluchy ochoczo zwiedziły poszczególne agendy biblioteki, w Dziale Regionalnym miały możliwość odszukania informacji o swojej szkole, w Czytelni Internetowej przejrzały multimedialne zbiory, natomiast w Wypożyczalni dla Dorosłych zainteresowały się prasą. Do Czytelni dla Dorosłych obiecały wrócić za kilka lat. Jednogłośnie stwierdziły, że najciekawszym miejscem w bibliotece jest dla Nich strefa gier, "biblioteka dla dzieci" i "komputery".

Dziękujemy Wam za dzisiejsze odwiedziny, życzymy sobie częściej tak sympatycznych gości.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego spotkania dostępnych w galerii

Joanna Orzeszko

Jesteś› tutaj: Oddział dla Dzieci Wiosenne harce w Oddziale dla dzieci

Copyright © 2013 Miejska Biblioteka Publiczna we Włodawie