Miejska Biblioteka Publiczna we Włodawie

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Jesienne odwiedziny sześciolatków

Email Drukuj PDF

Piątkowe przedpołudnie (19 października) w Oddziale dla Dzieci było energetyczne za sprawą uczniów kl. 0 „b" ze Szkoły Podstawowej Nr 3 we Włodawie. Dzieci pod opieką wychowawczyni, pani Krystyny Puły odwiedziły naszą książnicę, by zapoznać się z ofertą skierowaną do młodych czytelników.

DSC 0018

Moi goście pierwszy raz mieli okazję zobaczyć opowieść ilustrowaną w magicznej skrzynce Kamishibai. Prezentowana bajka tak bardzo spodobała się dzieciom, że zażyczyły sobie ponowne jej przeczytanie, gdy tylko padło ostatnie słowo „koniec" :)
Ku mojej radości dwie wspaniałe lektorki Natalia i Basia zgłosiły się na ochotnika i przedstawiły opowieść o małej, dzielnej rybce „Swimmy". Dzięki umiejętnościom młodych czytelniczek, mogłam obejrzeć tę niezwykłą bajkę „od przodu"... co nie ukrywam było miłym doświadczeniem!
Podczas wspólnej zabawy ruchowej spróbowaliśmy stworzyć wielką rybę, jedną z bohaterek opowieści o podwodnym świecie... nie jest łatwo chodzić w szyku. Ale nam się udało!
Wychowankowie pani Krysi docenili prace swoich starszych kolegów prezentowane w Galerii Na Piętrze. Wystawa „Tajemniczy las" wywołała dużo pozytywnych emocji u moich młodych gości. Nie mniej ekscytacji wywołały książki o ulubionych bohaterach, które dzieci przeglądały do woli :)

Dziękuję za roześmiane spotkanie, zapraszam ponownie w progi biblioteczne :)

Joanna Orzeszko

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć
fot. Edyta Pietrzak

Jesteś› tutaj: Oddział dla Dzieci Jesienne odwiedziny sześciolatków

Copyright © 2013 Miejska Biblioteka Publiczna we Włodawie