Miejska Biblioteka Publiczna we Włodawie

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Czerwcowe dyskusje w młodzieżowych DKK

Email Drukuj PDF

Ostatnie przed wakacjami spotkanie młodzieżowych klubów dyskusyjnych miało miejsce w sobotę, 10 czerwca. Połączyliśmy klubowe siły, by wspólnie podsumować półrocze. A trochę się zadziało w poszczególnych klubach. Porozmawialiśmy sobie m.in. o niedawnym spotkaniu z niezwykłą Autorką – Barbarą Kosmowską, która pozostawiła pozytywne wspomnienia każdemu uczestnikowi wydarzenia.

Spotkanie DDK dla dzieci, 10.06.2017 r.

Podczas majowych zajęć do Baśnioboru wkradły się Pokemony... okazuje się, że stworki rozpanoszyły się tam na dobre, a Paweł i Jakub podjęli się opisania dalszych losów magicznej krainy.

Moderatorki były pod wrażeniem umiejętności literackich i ilustratorskich młodych autorów Uśmiech Chłopcy natychmiast zabrali się do pracy i kontynuowali pisanie.

Po wakacjach prawdopodobnie dowiemy się, czy Baśniobór przetrwa spiski, walki i knowania wrogich najeźdźców!

Po wyborze wakacyjnej lektury zabraliśmy się za rundkę TIK TAK BUM! Moderatorka dziecięcego klubu, będąca wciąż pod wrażeniem twórczości swoich klubowiczów... przegrała z kretesem!

Na zakończenie zajęć życzyliśmy sobie słonecznych i radosnych wakacji, pełnych ciekawych książek. Młodsi Klubowicze wyrazili ubolewanie spowodowane wakacyjną przerwą w spotkaniach Uśmiech

Joanna Orzeszko

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć
Fot. A. Orzeszko, U. Panasiuk

Jesteś› tutaj: Oddział dla Dzieci Czerwcowe dyskusje w młodzieżowych DKK

Copyright © 2013 Miejska Biblioteka Publiczna we Włodawie