Zapraszamy na Noc Bibliotek

3 czerwca 2017 r., godz. 18.00 - 22.00
Letnia Galeria SMO
ul. Przechodnia 13

Noc Bibliotek to ogólnopolska wieczorno-nocna akcja w niekonwencjonalny sposób promująca czytanie i biblioteki jako najbardziej otwarte i dostępne instytucje kultury z ofertą dla osób w każdym wieku, z których zasobów warto korzystać.Biblioteki publiczne, szkolne i inne łączą siły i czekają na czytelników z mnóstwem atrakcji – niecodziennych spotkań z literaturą i jej gwiazdami. Będą śledztwa, romanse, czary i groza. Liczymy na to, że po poznaniu bibliotek tej wyjątkowej Nocy, czytelnicy wrócą do nich również w dzień. I w kolejne dni.

W pierwszej edycji akcji wzięło udział ponad 600 bibliotek, a w ubiegłorocznej już ponad 1000! Biblioteki w całej Polsce odwiedziło kilkadziesiąt tysięcy ludzi.

Więcej informacji o tegorocznej Nocy Bibliotek w MBP Włodawa na naszym profilu na Facebooku.

Jesteś› tutaj: Oddział dla Dzieci Zapraszamy na Noc Bibliotek