Miejska Biblioteka Publiczna we Włodawie

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Muzyczna chwilka w bibliotece...

Email Drukuj PDF

Sobotnie przedpołudnie w bibliotece, 25 marca było niezwykle roztańczone. Muzyczne spotkanie dla najmłodszych czytelników Oddziału dla Dzieci przygotowały dwie fantastyczne mamy, panie Barbara i Ewelina Grondkowskie.

Muzyczna chwila, 25.03.17 r.

Najmłodszy uczestnik, trzynastomiesięczny Piotruś doskonale odnalazł się w grupie nieco starszych koleżanek i kolegów, natomiast najstarsza, pięcioletnia Natalia pomagała młodszym opanować układy taneczne.

Zajęcia wokalne przy akompaniamencie muzycznym przyniosły wiele radości zarówno dzieciom, jak i rodzicom, którzy mieli okazję powspominać gry i zabawy z lat dziecięcych. Zaproponowane przez panią Basię zabawy paluszkowe, przypomniały nam o ważnej w rozwoju dziecka motoryce małej. Poprzez ten rodzaj zabawy wspomagamy nie tylko rozwój manualny, dbamy też o budowanie więzi emocjonalnej między rodzicem i dzieckiem, a także pomagamy zrelaksować się maluszkowi i skupić na konkretnej czynności.

„Muzyczna chwilka” zakończyła się serią pytań rodziców i dzieci o kolejne spotkanie Uśmiech Panie Basia i Ewelina odwiedzą naszą bibliotekę już za miesiąc, o dokładnym terminie będziemy informować na naszej stronie.

Serdecznie dziękuję za wspólnie spędzony czas Rodzicom i ich Pociechom Uśmiech a paniom Basi i Ewelinie za moc inspiracji Uśmiech

Joanna Orzeszko

Zapraszam do obejrzenia zdjęć z tego spotkania
fot. T. Orzeszko

Jesteś› tutaj: Oddział dla Dzieci Muzyczna chwilka w bibliotece...

Copyright © 2013 Miejska Biblioteka Publiczna we Włodawie