Miejska Biblioteka Publiczna we Włodawie

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Wielkanocne warsztaty plastyczne

Email Drukuj PDF

Środowy poranek w bibliotece okazał się niezwykle wiosenny, a to za sprawą sympatycznych uczniów klasy III „c” ze Szkoły Podstawowej nr 2 we Włodawie, którzy pod opieką wychowawczyni, pani Renaty Łukaniuk-Pawelec przybyli do nas 20 marca na warsztaty plastyczne.
Zimowa aura ustąpiła miejsca wiosennym przygotowaniom do Świąt Wielkanocnych.

Uczestnicy zajęć wykonywali kartki świąteczne według projektu Ewy Szewczyk, pracownika ds. administracyjnych MBP we Włodawie, która w tym dniu nie mogła osobiście poprowadzić warsztatów. W zastępstwie spotkanie poprowadziły przeszkolone uprzednio przez koleżankę- Ewa Krukowska i Joanna Orzeszko. Natomiast podczas przerwy w zajęciach swoją obecnością wsparła nas Małgorzata Zińczuk zapewniając słodki poczęstunek sympatycznym gościom. Ku naszej uciesze ta słodka niespodzianka wzmogła apetyt na doznania artystyczne dzieci, które ochoczo zwiedziły wystawę sztuki Janusza Gałuszki, a także obejrzały pamiątki z artystycznej ścieżki autora prac. Wspomniana ekspozycja jest dostępna do końca marca w Galerii „Na Parterze” MBP we Włodawie.

Po pełnej wrażeń przerwie, dzieci powróciły do twórczej pracy. Każdy uczestnik warsztatów wykonał po dwie karty świąteczne, z których jedną przekazał bibliotece. Piękne, kolorowe kartki z motywami świątecznymi za zgodą autorów zostaną rozesłane wraz z życzeniami do zaprzyjaźnionych placówek i instytucji.

 

uczestnicy wielkanocnych warsztatów

Dziękujemy Wam za uczestnictwo w warsztatach i stworzenie barwnych, wiosennych prac.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego spotkania w naszej galerii

Joanna Orzeszko

Jesteś› tutaj: Oddział dla Dzieci Wielkanocne warsztaty plastyczne

Copyright © 2013 Miejska Biblioteka Publiczna we Włodawie