Miejska Biblioteka Publiczna we Włodawie

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

O przedświątecznych przygotowaniach w MBP słów kilka

Email Drukuj PDF

07.12.2015 mieliśmy wielką przyjemność gościć uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 3 we Włodawie, klasę III D pod opieką pani Hanny Demczuk.

Kl. III d SP 3 Włodawa, 07.12.15 r.

Tradycyjnie o tej porze roku Miejska Biblioteka Publiczna organizuje warsztaty o tematyce świątecznej. Pierwsza część spotkania odbyła się pod hasłem kartek świątecznych, które dzieci wykonywały zgodnie ze wskazówkami prowadzącej zajęcia Ewy Szewczyk. Dzieci wykonały po dwie kartki, które wraz z życzeniami trafią do zaprzyjaźnionych instytucji.

Następnie Małgorzata Topolska bibliotekarz Oddziału dla Dzieci naszej biblioteki opowiedziała dzieciom o zwyczajach związanych ze Świętem Bożego Narodzenia zbliżającym się do nas wielkimi krokami. Uczniowie zrewanżowali się własnymi opowieściami o praktykowanych w ich domach zwyczajach i obrzędach. Klasa okazała się dość muzykalna gdyż cztery uczennice dały popis swych umiejętności gry na pianinie, grając oczywiście kolędy. Na koniec dzieci wspólnie zaśpiewały kolędę „Świeć gwiazdeczko świeć”. Bardzo dziękujemy za miłą wizytę.

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci na kolejne zajęcia :).

Ewa Szewczyk
Małgorzata Topolska

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć
Fot. Małgorzata Topolska

Jesteś› tutaj: Oddział dla Dzieci O przedświątecznych przygotowaniach w MBP słów kilka

Copyright © 2013 Miejska Biblioteka Publiczna we Włodawie