Miejska Biblioteka Publiczna we Włodawie

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Najmłodsi czytelnicy zwiedzają Oddział dla Dzieci

Email Drukuj PDF

Kapryśna aura nie pokrzyżowała planów wizytowych naszym dzisiejszym (20.05.2015 r.) miłym gościom. Dziecięcy klub „Domek” ze żłobka „Dziecięcy raj” odwiedził nas w środowe przedpołudnie. Maluszki przybyły do biblioteki pod opieką pań Justyny Momot i Olgi Przytuły.

Żłobek Dziecięcy Raj, 20.05.15 r.

Nasi dzisiejsi goście to niewątpliwie najmłodsza grupa czytelników Oddziału dla Dzieci. Mimo tak młodego wieku, maluszki doskonale odnalazły się w bibliotecznych wnętrzach. Z uwagą wysłuchały historyjki żółwika Franklina i jego przygody z biblioteczną książką („Franklin i książka z biblioteki”). Również „Kot w butach” okazał się niezwykle ciekawą opowieścią Uśmiech

Dzieci chętnie oglądały wybrane przez siebie kolorowe książeczki opowiadając historyjki w nich zawarte.

Przy okazji tej sympatycznej wizyty, szkraby obejrzały dwie wystawy prezentowane w Galerii „Na Piętrze”. Wiele entuzjazmu wzbudziły piękne lale eksponowane w gablotach oraz kolorowe prace laureatów XV edycji Festiwalu Twórczości Dziecięcej.
Nasi milusińscy zachwycili się kolorowymi ptaszkami, dekoracją wykonaną przez Ewę Szewczyk, pracownika ds. administracji MBP, które bystre oczka wypatrzyły w Galerii „Na Parterze” Uśmiech

Rozczytane dwulatki udały się na zasłużoną drzemkę i dzierżąc w dłoniach biblioteczne, słodkie lizaki (które obiecały skosztować na deser Puszcza oczko ) wyruszyły w drogę powrotną do żłobka.

Dziękujemy za przemiłą wizytę i radosny, pamiątkowy plakat Uśmiech

Zapraszamy w nasze progi jak najczęściej !!!

Joanna Orzeszko

Zdjęcia z tej wizyty można obejrzeć w galerii on-line

Jesteś› tutaj: Oddział dla Dzieci Najmłodsi czytelnicy zwiedzają Oddział dla Dzieci

Copyright © 2013 Miejska Biblioteka Publiczna we Włodawie