Miejska Biblioteka Publiczna we Włodawie

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Konkurs: Matma jest mega

Email Drukuj PDF

Matma jest mega - konkurs

Zapraszamy do udziału w Konkursie Matma jest mega organizowanego w ramach projektów „MegaMatma uczy w bibliotece” i „MegaMatma w pracowniach Orange”.
Znajdź matematykę w swoim otoczeniu i przedstaw ją w formie multimedialnej.

Matma jest mega - konkurs

KROK 1
Przyjdź do biblioteki publicznej, która bierze udział w projekcie "MegaMatma uczy w bibliotece" lub pracowni Orange, która bierze udział w projekcie "MegaMatma w pracowniach Orange". Skorzystaj z e-zasobów matematycznych i bezpłatnie ucz się matematyki, powtarzaj materiał, przygotuj się do sprawdzianu lub nadrabiaj zaległości z poprzednich lat. Mapa bibliotek i pracowni Orange dostępna jest na stronie Mapa bibliotek.

Poznawaj e-zasoby MegaMatma.pl, pochłaniaj wiedzę, rozwiązuj klasówki i szukaj inspiracji na naszej stronie. Zastanów się nad multimedialnym przedstawieniem matematyki w Twoim otoczeniu.

KROK 2
Zgłoś się do Konkursu, poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego w terminie od dnia 15 kwietnia 2014 roku od godziny 12:00 do dnia 31 lipca 2014 roku do godziny 23:59. Pamiętaj, aby zapoznać się z Regulaminem konkursu.

KROK 3
Przystąp do realizacji swojego pomysłu. Samodzielnie lub w grupie wykonaj zadanie "Znajdź matematykę w swoim otoczeniu".

Efektem pracy mogą być:

  • filmik o matematyce,
  • multimedialny album ze zdjęciami,
  • prezentacja multimedialna.

Najważniejsze! Praca musi nawiązywać do matematyki, jej zastosowań w życiu codziennym, w środowisku stworzonym przez człowieka i naturę. Poszukaj inspiracji na stronie MegaMatma.pl.

Prace konkursowe zostaną opublikowane na specjalnie przygotowanych stronach konkursowych organizatorów:
www.biblioteki.org,
www.frsi.org.pl,
www.megamatma.pl,
www.pracownieorange.pl,
www.fundacja.orange.pl.

Możesz też zatroszczyć się by Twoja praca znalazła się na stronie biblioteki, urzędu miasta/gminy, oraz innych portalach internetowych.

KROK 4
Czekaj na rozstrzygnięcie Konkursu.

Nasi fundatorzy zadbali o wspaniałe nagrody dla laureatów Konkursu. Wyniki Konkursu zostaną opublikowane na internetowych stronach organizatorów do dnia 31 sierpnia 2014 roku.

W razie pytań kontaktuj się z nami:
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Informacja: MegaMatma

Jesteś› tutaj: Konkursy Konkurs: Matma jest mega

Copyright © 2013 Miejska Biblioteka Publiczna we Włodawie