Miejska Biblioteka Publiczna we Włodawie

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

„Mała książka – wielki człowiek". Ostatnie egzemplarze wyprawek czekają na trzylatków w Miejskiej Bibliotece Publicznej we Włodawie

Email Drukuj PDF

Przypominamy o trwającej do końca grudnia akcji „Mała książka – wielki człowiek", skierowanej do dzieci urodzonych w 2015 roku.

mkwcz 00

Na naszych nowych czytelników czekają wyprawki w postaci książek: "Pierwsze wiersze dla...", czyli zbiór wierszy dla dzieci autorstwa wybitnych polskich poetów, pięknie zilustrowanych przez Ewę Kozyrę – Pawlak i Pawła Pawlaka, broszura dla rodziców "Książką połączeni czyli o roli czytania w życiu dziecka", która propaguje korzyści wynikające z codziennego czytania dziecku.
Święta tuż, tuż, warto pomyśleć o najpiękniejszym prezencie jaki możemy dać naszemu dziecku. To czas poświęcony na wspólnym czytaniu książek i miłości do literatury, która pozostanie na całe życie. Spraw by Twoja pociecha została „wielkim człowiekiem". Pierwszym krokiem jest zapisanie jej do biblioteki. W prezencie otrzyma Wyprawkę Czytelniczą.
Kampania społeczna „Mała książka – wielki człowiek" realizowana przez Instytut Książki zachęca rodziców do wspólnego czytania, a także do wyrabiania w dziecku nawyku czytelniczego przez regularne wizyty w bibliotece. Projektowi towarzyszy ogólnopolska kampania medialna z udziałem znanego małżeństwa: aktorki Joanny Koroniewskiej – Dowbor oraz dziennikarza Macieja Dowbora".

LINK DO SPOTU REKLAMOWEGO: https://www.youtube.com/watch?v=mStRmHpKph4

Małgorzata Topolska
(Informacje sporządzone na podstawie materiałów otrzymanych z Instytutu Książki )

Jesteś› tutaj: Galeria zdjęć „Mała książka – wielki człowiek". Ostatnie egzemplarze wyprawek czekają na trzylatków w Miejskiej Bibliotece Publicznej we Włodawie

Copyright © 2013 Miejska Biblioteka Publiczna we Włodawie