W lutym uczestnicy bibliotecznego Klubu Emeryt :) pl spotkali się trzy razy (6, 13 i 27.02.2019 r.).

0213 DSC0003

6 lutego klubowicze rozszerzyli wiedzę na temat losów Orląt Lwowskich zapoznając się z fragmentami filmów „Obrońca Lwowa – żołnierz nieznany", „Dzieciom żołnierzom", „Orlęta Lwowskie" i „Inny świat" pochodzących z materiałów przekazanych włodawskiej bibliotece przez lubelski oddział IPN.

13 lutego uczestnicy wysłuchali wykładu dr. Marka Bema dotyczącego najnowszych odkryć na terenie niemieckiego obozu zagłady w Sobiborze.

27 lutego klubowicze zapoznali się z tematem: Ewolucja człowieka. Skąd przychodzimy.

Zajęcia prowadził Pan Jacek Żurawski, Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej we Włodawie (6 lutego, w zastępstwie, Edyta Pietrzak).

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć ze spotkań w naszej galerii.

Edyta Pietrzak

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Na przestrzeni istnienia – historia daleka i bliska na zajęciach Klubu Emeryt :) pl