Miejska Biblioteka Publiczna we Włodawie

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Siedemdziesiąt lat jeszcze raz…

Email Drukuj PDF

We wtorkowe popołudnie, 10 stycznia 2017 r., w sali naukowej Miejskiej Biblioteki Publicznej we Włodawie spotkały się Panie z Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dorosłych.

Spotkanie DKK dla dorosych, 10.01.17 r.

Klubowiczki dzieliły się swoimi wrażeniami po uroczystościach 70-lecia MBP, które odbyły się 16 grudnia ubiegłego roku. Ożywioną dyskusję wywołały również materiały fotograficzne dokumentujące przebieg jubileuszu.

Spotkanie DKK dla dorosych, 10.01.17 r.

Panie z zainteresowaniem zapoznały się z prezentacją dyrektora MBP Jacka Żurawskiego przedstawioną przez Edytę Pietrzak (kierownik Działu Regionalnego MBP) „Kalejdoskop zdarzeń – włodawskie historie bibliotekarskie” - z uwagą śledząc zamieszczone w niej zdjęcia, co skutkowało identyfikacją kolejnych osób znajdujących się na archiwalnych fotografiach.

Ponadto każda z Klubowiczek otrzymała najnowszy numer (4/2016) „Wschodu”, w którym ukazał się artykuł Małgorzaty Zińczuk (z-ca dyrektora MBP) i Piotra Czyża (były stażysta MBP) „70 lat Miejskiej Biblioteki Publicznej we Włodawie”, będący pierwszym w cyklu traktującym o historii tradycji bibliotekarskiej we Włodawie.

Było to pierwsze spotkanie DKK w tym roku, kolejne już w Walentynki – 14 lutego – o godz. 16.00.
Zapraszamy serdecznie.

Edyta Pietrzak

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Siedemdziesiąt lat jeszcze raz…

Copyright © 2013 Miejska Biblioteka Publiczna we Włodawie