Miejska Biblioteka Publiczna we Włodawie

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Hańsk linkuje dalej...

Email Drukuj PDF

26 marca w Gimnazjum Publicznym w Dubecznie odbyło się kolejne spotkanie w ramach projektu Link do Przyszłości. Młodzież. Internet. Kariera.

Tym razem młodzież gościła lokalnego młodego profesjonalistę Wojciecha Wilgockiego – informatyka. Z zainteresowaniem wysłuchali informacji na temat życia zawodowego zaproszonego gościa. Przekonali się, że nie wszystko układa się po naszej myśli, są wzloty i upadki, ale trzeba wierzyć w siebie i robić to, co chcemy robić. Nie wolno się poddawać. Wszyscy mamy w sobie ogromny potencjał, tylko trzeba umieć go wykorzystać i nie bać się realizować swoje marzenia.

Zaproszony gość bardzo pięknie opowiedział o swojej pasji-fotografii. Aparat fotograficzny towarzyszy mu wszędzie. Z dumą mówił, o dziedzictwie kulturowym, że nie wolno zapominać o tym skąd pochodzimy. Winniśmy dokumentować to co nas otacza i cieszyć się, że mieszkamy w tak czystym nieskażonym środowisku. Jest miłośnikiem przyrody. Uwielbia długie spacery z aparatem fotograficznym oczywiście. Młodzież miała okazje zapoznać się z blogiem prowadzonym przez gościa.

Były pytania, dyskusje. Uczestnicy byli zadowoleni. Spotkanie zostało odebrane przez młodzież bardzo pozytywnie i długo pozostanie w naszej pamięci. Podziękowanie specjalne od biblioteki publicznej gminy w Hańsku otrzymał pan Grzegorz Kocanda, nauczyciel informatyki za pomoc w projekcie.

Organizatorem spotkania była klasa III a, która weźmie udział w Konkursie przewidzianym przez organizatorów czyli Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

Zdjęcia ze spotkania można obejrzeć w galerii.

Wioletta Wójtowicz-Wicińska
BPG Hańsk

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Hańsk linkuje dalej...

Copyright © 2013 Miejska Biblioteka Publiczna we Włodawie