Miejska Biblioteka Publiczna we Włodawie

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Czytamy w podróży...

Email Drukuj PDF

6 kwietnia wyruszyliśmy w kolejną, czwartą już podróż z poezją Zbigniewa Herberta. W ramach akcji „Czytam w podróży... Herberta” bibliotekarze MBP oraz wiele osób wspierających rozdawało zakładki do książek oraz zachęcało do lektury.

Czytamy w podróży... Herberta, 06.04.16 r.

W naszej galerii zamieszczamy fotorelację z poczynań najaktywniejszych uczestników – młodzieży Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 i II Liceum Ogólnokształcącego we Włodawie, którzy pokazują, że można i trzeba czytać – bez względu na rodzaj literatury i środek lokomocji, jakim akurat podróżujemy!

Czytam w podrózy

„Czytam w podróży” to wspólny projekt Fundacji im. Zbigniewa Herberta oraz Klubu Herbertowskich Szkół, którego celem jest upowszechnianie twórczości Zbigniewa Herberta, jak również szeroka popularyzacja czytelnictwa. Partnerami akcji „Czytam w podróży”, realizowanej w ramach kampanii społecznej „Pan Cogito”, są Biblioteka Narodowa, Instytut Książki oraz Instytut Adama Mickiewicza, partnerem strategicznym zaś Alior Bank. Projekt dofinansowany jest ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Dodatkowe informacje:
Pełna lista miejsc, w których odbywa się akcja: WWW
Wybrane utwory Zbigniewa Herberta do czytania w podróży: WWW

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Czytamy w podróży...

Copyright © 2013 Miejska Biblioteka Publiczna we Włodawie