Miejska Biblioteka Publiczna we Włodawie

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Akcja: e-motywacja - "Razem możemy więcej" z Emilią Krakowską i Tomaszem Kozłowskim

Email Drukuj PDF

W czwartek (08.10.15 r.) w sali konferencyjnej biblioteki odbyło się wirtualne spotkanie „Razem możemy więcej” w cyklu „Akcja: e-motywacja” z Emilią Krakowską i Tomaszem Kozłowskim.

Akcja: e-motywacja, 08.10.15 r.

Na spotkaniu zjawili się zaprzyjaźnieni czytelnicy oraz uczestnicy kursów prowadzonych w bibliotece. Uczestnicy z uwagą wysłuchali słów zaproszonych gości. Spotkanie upłynęło w bardzo miłej atmosferze, a podsumowaniem była dyskusja oraz wypełnienie ankiety.

Na następne spotkanie zapraszamy już 22 października, wirtualnym gościem będzie Krystyna Kofta.

Akcja: e-motywacja, 08.10.15 r.

Celem dzisiejszego spotkania było podkreślenie ważności inicjowania i angażowania się w pomysły grupowe. O tym, że w ,,grupie jest siła”- słyszeliśmy wielokrotnie. Ale dlaczego warto jest współpracować i co ze współpracy może wynikać? Co możemy zrobić, kiedy ,,zewrzemy szyki”? Nierzadko dużo więcej niż w pojedynkę! Wspólnie możemy stworzyć przestrzeń otwartą na wymianę doświadczeń- razem możemy wypracować coś ważnego dla siebie i dla innych. Jak to zrobić? I czy ta współpraca może nam się do czegoś przydać?

Emilia Krakowska: Urodzona w Poznaniu aktorka filmowa i teatralna. Jest absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie. Popularność i sympatię widzów zdobyła m.in. dzięki roli Jagny w serialu Jana Rybkowskiego „Chłopi”. Pełna ciepła, optymizmu i humoru- także tego zabarwionego ironią w dobrym wydaniu. Często podkreśla ważność umiejętności życia z ludźmi w zgodzie i dobrych relacjach. Powtarza, że należy rozmawiać. Dzięki rozmowie tworzy się społeczeństwo. W domu ma okrągły stół, bo jak twierdzi, przy nim wszyscy są równi. W lutym tego roku świętowała we Wrocławiu benefis z okazji swoich 75 urodzin. Twierdzi, że w teatrze można odzyskać spokój, swoją tożsamość i swoje miejsce.

Tomasz Kozłowski: Z pochodzenia bolesławczanin- swoje pierwsze ekstremalne przygody przeżywał wspinając się po basztach murów obronnych Bolesławca. Ciekawość świata i pasja do wysokości zostały w nim do dzisiaj. Zawodowo zajmuje się pracą z ludźmi i wspieraniem ich w samorozwoju. Psycholog, szkoleniowiec, ratownik GOPR oraz skoczek spadochronowy w jednym. Swoje doświadczenia zdobywał w kraju oraz za granicą (m.in. 1,5 roku w Nowej Zelandii). W zeszłym roku razem z zespołem skoczył ze stratosfery (11 tysięcy metrów) ustanawiając tym samym rekord Europy w odległości swobodnego spadania formacją trzyosobową. Inspirują go ludzie, którzy lubią siebie. Wraz z Weroniką Wawrzkowicz współprowadzi program w każdy poniedziałkowy poranek w radio chilli zet.
Tomasz Kozłowski będzie gościem specjalnym każdego z odcinków cyklu akcja: e-motywacja.

Informacja:
Fundacja Orange

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Akcja: e-motywacja - "Razem możemy więcej" z Emilią Krakowską i Tomaszem Kozłowskim

Copyright © 2013 Miejska Biblioteka Publiczna we Włodawie