Miejska Biblioteka Publiczna we Włodawie

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Pierwsza zbiórka za nami...

Email Drukuj PDF

… a przed biblioteką góra śmieci! Góra którą możemy się śmiało pochwalić! Włodawiacy aktywnie włączyli się do akcji, już od samego początku zbiórki do (i wokół :) naszego kontenera trafiły telewizory, monitory komputerów, odkurzacze, żelazka oraz wiele innych elektroodpadów. Pracownicy Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej przewieźli zgromadzone przedmioty do Zakładu Zagospodarowania Odpadów.

Zbiórka elektrośmieci, 23.01.2015 r.

I Zbiórka Wielkogabarytowych Elektrośmieci odbyła się 23 stycznia 2015 r. na parkingu przy MBP we Włodawie. Trwała od godziny 10:00 do 15:00. W wyniku akcji udało się nam zgromadzić aż 1100 kg elektroodpadów!

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM, KTÓRZY PRZYCZYNILI SIĘ DO TEGO SUKCESU!

Przypominamy też, że nie jest to ostatnia szansa na pozbycie się zbędnych i szkodliwych dla środowiska przedmiotów. Przypominamy, że cały czas możecie oddawać w bibliotece mniejsze elektroodpady – szukajcie naszego elektroboxa. Również 20 marca 2015 r., w godzinach 9:00 – 14:00 planowana jest kolejna zbiórka większych przedmiotów.

Działania prowadzone są w ramach ogólnopolskiego konkursu ekologicznego „Drugie życie elektrośmieci”. Oddając nam swój stary sprzęt, dajecie bibliotece szansę na zdobycie nagród, z których będą mogli korzystać wszyscy mieszkańcy Włodawy.

Urszula Panasiuk

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć
Fot. Urszula Panasiuk

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Pierwsza zbiórka za nami...

Copyright © 2013 Miejska Biblioteka Publiczna we Włodawie